O firmie

GEOBUD Sp. j. oferuje usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji samorządowych. Działamy w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim, a głównie we Wrocławiu i Poznaniu. Jednak bez najmniejszych problemów wykonujemy również zlecenia na terenie całego kraju.

Oferujemy szeroki zakres usług, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Istotne oraz ważne są dla nas jego oczekiwania w stosunku do firmy oraz zadowolenie z wykonanej pracy. Robimy wszystko, by sprostać jego najostrzejszym wymaganiom. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych geodetów oraz najlepszy i nowoczesny sprzęt jakim dysponujemy, gwarantują szybką realizację zlecenia, pełen profesjonalizm oraz fachową obsługę.

Prace geodezyjne i powiązane z nią czynności są niezbędne szczególnie podczas realizacji obiektów budowlanych. Wymagają one stałego nadzoru na etapie projektowania, wykonawstwa oraz późniejszego użytkowania obiektu. Ważne więc, by pracownicy używali wysokiej klasy sprzętów pomiarowych, które dają dokładne wyniki, a to ma wpływ na wyższą jakość projektu.

Wychodzimy z założenia, że geodeci powinni być wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami w tej branży i właśnie takich zatrudniamy. Szybko potrafią wybrnąć z nagłych i nieprzewidzianych problemów. Chętnie służą fachową pomocą i udzielą niezbędnych wskazówek. Profesjonalnie podchodzą do swojej pracy oraz indywidualnie do każdego klienta. Gwarantuje to terminowość, rzetelność oraz najwyższą jakość pracy i świadczonych usług.

Przygotujemy pełną dokumentację do celów projektowych, sporządzimy mapy geodezyjne w Poznaniu, Wrocławiu oraz w innych miejscowościach. Zajmujemy się także dostarczaniem niestandardowych danych, których nie obejmuje podstawowa mapa geodezyjna do celów projektowych. Wszystko, by każdy z naszych klientów był usatysfakcjonowany i zadowolony.

GEOBUD to firmą, która spełnia wszystkie oczekiwania i prośby swoich klientów. Do pracy podchodzimy profesjonalnie, rzetelnie, a świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.