Wytyczenia budynków

Z pojęciem wytyczenia budynku spotyka się w pewnym momencie każda osoba budująca dom, bowiem poza projektem, który informuje jak budować, wykonawca musi uzyskać informację gdzie dokładnie umiejscowiony ma być dany obiekt budowlany (dom, garaż, hala magazynowa lub inny, wymagający pozwolenia na budowę). Mówiąc w uproszczeniu chodzi o wskazanie osi budowanego obiektu.

Wytyczenie budynku powinien wykonać uprawniony geodeta - zwykle korzystamy z usług tego samego specjalisty, który wcześniej przygotował mapę do celów projektowych. Oczywiście, zdarza się także, że w tej kwestii występuje zmiana - w takich przypadkach również zajmujemy się tą konkretną usługą.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych specjalistów? Od lat zajmujemy się geodezją w kazdym aspekcie, nasza dotychczasowa praca jest naszą najlepszą rekomendacją. Nasze portfolio obejmuje zarówno obsługę dużych inwestycji, jak i niewielkich w skali, ale istotnych projektów.

Nasza firma oferuje Państwu usługę tyczenia budynków - nasi doświadczeni specjaliści wykonują prace starannie i terminowo. Usługi świadczymy głównie w województwach dolnośląskim, wielkopolskim i lubuskim, najczęściej we Wrocławiu, Poznaniu oraz Lesznie.